Võta ühendust

Liitu uudiskirjaga

Email again:
        

Põnevad uudised, viimased trendid, kasulikud näpunäited ja vastused meie

klientide kõige põletavamatele küsimustele.
Iga nädal otse sinu postkasti.

JUUNIKA KOOLITUS OÜ krediidireiting

© Juunika Koolitus 1997-2017
Riia 35, Tartu
Telefon: 744 9600 
GSM: 5304 8424
koolitus@juunika.ee


Meeskond

Juunika Koolitus OÜ täiskasvanute koolitusettevõtte põhitegevusala on täiskasvanute koolitamine. Koolitustegevusega alustasime 1997. aastal Tartus.

Juunika Sellik

juhatuse liige
juunika.sellik@juunika.ee

Evely Rebane

müügijuht
Tel: 5560 9624
evely.rebane@juunika.ee

Monika Mägi

koolituste koordinaator
Tel: 744 9604
monika.magi@juunika.ee

Siret Täht

koolituste administraator, andmesisestaja
Tel: 744 9600
siret.taht@juunika.ee

Katrin Koonukõrb

finants- ja arendusspetsialist
katrin.koonukorb@juunika.ee / juunika.arved@gmail.com

Tiina Laursoo

müügikonsultant
Tel: 744 9609
tiina.laursoo@juunika.ee

Marina Mitjurina

müügikonsultant
Tel: 744 9608
marina.mitjurina@juunika.ee

Triinu Leppik

müügikonsultant
Tel: 744 9606
triinu.leppik@juunika.ee

Piret Lahtmäe

müügikonsultant
Tel: 744 9607
piret.lahtmae@juunika.ee

Kairi Songi

müügikonsultant
Tel: 786 4084
kairi.songi@juunika.ee

Harri Keerberg

müügikonsultant
Tel: 786 4081
harri.keerberg@juunika.ee

Anu Rebane

müügikonsultant
Tel: 744 9605
anu.rebane@juunika.ee

Lektorid

Evelin Martin

Lektor

Ille Nakurt-Murumaa

Lektor

Tatjana Jušinski

Lektor

Natalja Metelitsa

Lektor

Eva Lassen

Lektor

Härmo Saarm

Hille Oidema

Lektor

Marju Karin

Lektor

Liia Gussev

Lektor

Marju Koor

Lektor, MSc (psühholoog)

Margus Nurk

Lektor

Margit Pärn

Lektor

Monika Karniol

Kalju Õunmann

Lektor

Maiken Jaanisk

Lektor, MSc.

Ingrid Holm

Lektor

Toomas Villems

Lektor

Andra Neumann

Lektor

Irina Golub

Lektor

Vilma Tatar

Lektor

Katrin Laikoja

Lektor

Mati Ruul

Lektor

Jaanus Kangur

Lektor

Ahto Luhamäe

Lektor

Kairit Reiman

Lektor

Mari-Liis Štrik-Ott

Lektor

Ülle Velt

Lektor

Liina Laanemets

Lektor

Lea Tõruvere

Lektor

Raiko Jaagura

Lektor

Heili Laido

Lektor

Inge Rumberg

Tiina Uusma

Tatjana Kodas

Indrek Brifk

Lektor

Kayvo Kroon

Lektor

Leelo Tiisvelt

Lektor

Helle Kahro

Merike Mitt

Ranno Tingas

Lektor

Angela Jakobson

Lektor

Natalia Andreitsenko

Lektor

Ave Kruusalu

Lektor

Kristel Viire

Lektor

Merike Kalda

Lektor

Ants Vurma

Lektor

Andreas Pertelson

Lektor

Mare Varipuu

Lektor

Rutt Mäeots

Lektor

Kaur Tammepuu

Lektor

Ivan Egorov

Lektor

Viktor Blinov

Lektor

Eduard Kimmari

Lektor

Sergei Domnin

Lektor

Aleksei Ankudinov

Lektor

Valeri Šabanov

Lektor

Irina Soldatova

Maria Liiger

Lektor

Mehis Jaagura

Angelika Armolik

Jaan Kiviall